תאורת פארקים ציבוריים

פארקים עירוניים הם חלק חיוני בכל קהילה. הם מייצרים מרחב שמאפשר לאנשים להירגע, לעסוק בפעילות פיזית, להיפגש עם חברים ועוד. עם זאת, כשהשמש שוקעת, פארקים רבים הופכים לחשוכים ולא בטוחים, מה שמרתיע אנשים מלהשתמש בהם. לצורך זה בדיוק נועדה תאורת פארקים סולארית. אז מה זה אומר בעצם ומהם היתרונות של תאורה מסוג זה?

 

מהי תאורה סולארית?

תאורה סולארית היא מערכת תאורה שמשתמשת באנרגיה של השמש בכדי לייצר חשמל ובזכות תהליך זה היא יכולה להאיר את החלל בו היא נמצאת. פנסים סולריים משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת בכדי לקלוט את האנרגיה ולהמיר אותה לחשמל. מערכות אלה אינן מסתמכות על מקורות חשמל מסורתיים כמו סוגים אחרים של תאורה ועל כן מדובר בפתרון האקולוגי והסביבתי ביותר. תאורה סולארית בפארקים משמשת לעיתים קרובות כדי לספק תאורה עבור איזורים חיצוניים, ביניהם שבילים, מגרשי משחקים, חדרי כושר חיצוניים ועוד.

 

מהם היתרונות של תאורה סולארית בפארקים?

קיימים שלל יתרונות לתאורה סולארית שהופכים אותה לאידיאלית לפארקים ושאר משטחים עירוניים.

  • פתרון אקולוגי – היתרון הראשון של תאורת פארקים הוא שמדובר בפתרון אקולוגי שמקדם קיימות. תאורה סולארית שואבת את האנרגיה שלה מהשמש, מקור טבעי. דבר זה הופך תאורת גנים לידידות לסביבה- ובעקבות כך גם לכיס.
  • תחזוקה מינימלית – יתרון נוסף שהופך אותה לחסכונית הוא שהתחזוקה הנדרשת בגופי תאורה סולאריים היא אינה רבה, ומאחר ואין לה עלויות חשמל שוטפות- רוב ההוצאה שצריך לעשות הוא הוצאת הקנייה וההתקנה הראשונית.
  • בטיחות – גם בתחום הבטיחות יש לה יתרונות רבים. האור שתאורה סולארית מייצר הוא חזק ואחיד, מה שיכול להאיר את הפארק בצורה מיטבית. כך המקום הופך לבטוח יותר עבור המבקרים שבו ומפחית את הסיכון לתאונות, מקרי פשיעה וכדומה.
  • גמישות – לבסוף, היתרון האחרון שנציג הוא שתאורה סולארית יכולה להתאים למקומות שונים ומגוונים בזכות הגמישות שלה. על כן היא יכולה לשמש בתור תאורת שבילי אופניים, תאורת חוץ לפארקים ועוד.

אם אתם מחפשים לרכוש ולהתקין תאורת שבילים סולארית – מוזמנים לפנות אל גל אור תאורה סולארי שישמחו להציע לכם את שירותיהם ומוצריהם.

תאורת פארקים

פוסטים אחרונים

הצג הכל

×