תאורת רחוב סולארית כובשת את הרשויות המקומיות בישראל

במהלך השנים האחרונות, תאורת רחוב סולארית הפכה לפתרון תאורה פופולרי ביותר בזכות היתרונות הסביבתיים והכלכליים שלה. מי שהתלהב במיוחד מכך היו הרשויות המקומיות השונות בישראל. רשויות אלה למדו שזוהי דרך חסכונית ויעילה להאיר רחובות, פארקים וחללים ציבוריים במהלך הלילה. ככל שהטכנולוגיה הסולארית התקדמה והתפתחה והמודעות למשברים הסביבתיים השונים עלתה – גופים שונים פונים יותר ויותר למערכות תאורת רחוב שמופעלות על ידי השמש. אז מה הם היתרונות של תאורת רחוב סולארית, ואיך היא חוללה מהפכה בתשתיות התאורה הציבורית בישראל?

 

יעילות וחיסכון בעלויות

תאורת רחוב סולארית משתמשת בכוחה של השמש לצורך ייצור חשמל. דבר זה למעשה מבטל את הצורך בחיבורי החשמל הרגילים שאנו משתמשים בהם לצרכים אחרים. מסיבה זו כמות צריכת החשמל של הרשויות שבחרו להשתמש בפתרונות תאורת רחוב סולארית ירדה, ועלויות התפעול של מערכות תאורה אלה הופחתו. תאורת שבילי אופניים, פארקים וכדומה למעשה משלבים גופי תאורה אשר צורכים פחות אנרגיה וזאת מבלי להתפשר על איכות וכמות התאורה. על ידי השקעה בפתרונות של תאורת גנים ציבוריים ופארקים שמסתמכים על אנרגיית השמש- נתין לחסוך סכומים נאים של כסף על חשבונות החשמל, ואת הכסף שנחסך אפשר לנתב לפרויקטים קהילתיים חשובים אחרים. בין היצרנים שמציעים תאורת חניונים וחללים ציבוריים אחרים ניתן למצוא את כל אור פתרונות סולארים שיוכלו להתאים את מערכת התאורה הנכונה לצרכים שלכם.

תאורה סולארית בשבילים של רשות מקומית
תאורה רחוב וכביש

פתרון תאורה ידידותי לסביבה

על ידי ניצול אנרגיה סולארית ניתן להפחית את התלות בדלק וחשמל ולמזער את פליטת גזי החממה שמזיקים לכדור הארץ. מערכות תאורת רחוב רגילות לא מסתמכות על אנרגיה מתחדשת, בניגוד למערכות תאורת רחוב סולארית שיכולות לשמור על הסביבה.

 

הארה של מקומות ציבוריים ושמירה על בטיחות

מקומות רבים אינם מוארים באופן טבעי בלילה, דבר שיכול לגרום לתאונות שונות להתרחש ולפגוע בבני אדם ורכוש. על כן פתרונות של תאורה סולארית שמאירים במקומות שצריכים תאורה בזמן הנכון- יכולים למנוע מדברים אלה לקרות. לדוגמה, תאורת תחנת אוטובוס תמנע מתאונות דרכים לקרות כי גם הנהגים וגם האנשים שמחכים בתחנה יוכלו לראות אחד את השני.

 

התקנה ותחזוקה פשוטים

סיבה נוספת מדוע הרשויות המקומיות בישראל אוהבות תאורה סולארית היא שמדובר במערכות קלות להתקנה שלא דורשות תחזוקה מורכבת. לתאורה סולארית יש תוחלת חיים ארוכה וכל מה שהיא דורשת הוא ניקוי ובדיקת תקינות אחת לתקופה. אין יותר פשוט מזה!

 

אל תשארו מאחור. צרו קשר עוד היום והצטרפו להפכה הירוקה של ישראל

פוסטים אחרונים

הצג הכל

×