תאורה סולארית – "לשמור קצת שמש ללילה"

עם השנים הפך השימוש בתאורת חצר כפופולארית ומהווה חלק נכבד מעיצוב הגינה. היום ניתנת האפשרות לעשות זאת בצורה חסכונית וירוקה יחד עם צורות וצבעים שונים של תאורה.

השימוש באנרגיית השמש מתפתח עם השנים ומתגלה כאחד הפתרונות לחסכון בחשמל ולשמירה על הסביבה. אחד מהשימושים בה, הוא התפתחות התאורה הסולארית, המשמשת לתאורה לכל דבר בעיקר במקומות כמו גינה ובכל מקום חיצוני שתחפצו.

אנרגיית השמש והשימוש בה לתאורה סולארית:

תאורה סולארית מהווה פתרון מיידי לחסכון בחשמל. הפאנלים הסולאריים קולטים את קרני השמש, אוגרים אותם במהלך היום עד הלילה. עם רדת החשכה, התאורה נדלקת באופן עצמאי ומאירה את הגינה ואת הסביבה החיצונית לבית. גופי התאורה של גל אור קלים, נוחים להתקנה ולתפעול וכמובן – ללא כל שימוש בחשמל.

איך זה עובד?

כל מערכת של תאורה סולארית כוללת בתוכה סוללות נטענות. לכל מערכת כזו מצטרף קולט שמש שמעביר את אנרגיית השמש לסוללות הנטענות אשר אוגרות בתוכן את האנרגיה ומאפשרות לאחר מכן שימוש בה לתאורה – 0 עלויות חשמל! גופי התאורה של גל אור ישמשו אתכם לא רק לתאורה סולארית אלא גם לביטחון והתרעה מפני זרים. תחשבו שבכל רגע נתון במהלך שעות החשכה, הכניסה לבית שלכם, החניה, הגינה, שבילי הגישה – כולם מוארים ללא צורך בהדלקה/כיבוי – תנו לגל אור ולשמש כמובן, להאיר – גם בלילה!

אנו קיבלנו מתנה טבעית והיא אור השמש. על כל אחד מאיתנו החובה לשמור על ארץ חסכונית ונקייה יותר מחשמל ומתעשייה כזו או אחרת. הגיע הזמן ליהנות משלל של סוגי התאורה הסולארית של חברת גל אור. אצלנו תוכלו למצוא את טובי המנורות אשר ישמשו לכם גם לתאורה וגם לעיצוב הגינה. אז למה אתם מחכים? תתחילו לחסוך כבר מהיום! לפרטים ייעוץ והכוונה מול אחד מיועצי התאורה שלנו – 054-3227600 אפשר גם באתר שלנו – גל אור תאורה סולארית לגינה

 

פוסטים אחרונים

הצג הכל

×