תאורה סולארית חזרה

בשנים האחרונות אנשים רבים בעולם מחפשים פתרונות ברי קיימא לצורך טיפול בבעיות הסביבתיות המצטברות. אחד מהפתרונות הללו הוא תאורה סולארית, שיכולה להיות דרך פרקטית וחסכונית להאיר בתים, חללים חיצוניים ומרחבים אחרים. במאמר זה נבדוק מדוע אנו צריכים תאורה סולארית ובאיזה מקומות ניתן למקם אותה.

 

מדוע אנו צריכים תאורה סולארית?

תאורה סולארית היא דרך להאיר מקומות באופן ידידותי לסביבה וחסכוני ביותר. היעילות האנרגטית של תאורה סולארית היא גבוהה מאחר והיא ממירה את אור השמש, שיש לנו בשפע, לחשמל- וכך נוצר מקור אנרגיה מתחדש. תהליך זה לא מייצר זיהום אוויר והוא אקולוגי וירוק במיוחד.

עוד יתרון הוא שמערכת תאורה סולארית לפארקים או לבתים אינה דורשת תחזוקה רבה ועל כן עלויות התפעול שלה נמוכות מאוד. אין צורך במקור חשמל חיצוני, דלק או סוללות. מדובר בחסכון לטווח ארוך.

תאורת רחוב סולארית היא גם קלה מאוד להתקנה וניתן להקים אותה באיזורים מרוחקים שבהם לא ניתן להתחבר לרשת חשמל סטנדרטית. עוד סיבה מדוע אנו צריכים אותה היא שהיא יכולה לשפר את הבטיחות באיזורים שונים על ידי הארה של מקומות חשוכים. דבר זה יכול למנוע תאונות, פשיעה וסכנות בטיחותיות אחרות.

 

איפה ניתן למקם תאורה סולארית?

ניתן להציב מערכת תאורה סולארית במספר מקומות. קודם כל, תאורת רחוב סולארית היא קלאסית והיא מנצלת את היתרונות הרבים של מערכות תאורה אלה. הרחוב יכול להיות מואר בלילה מקרני השמש שהמערכת ספגה לאורך היום. גם בפארקים השונים תאורה סולארית יכולה להיות פרקטית במיוחד ולהאיר איזורים שהם חשוכים בדרך כלל וזאת ללא שימוש בחשמל. תאורת שבילים תאפשר לאנשים לטייל בנוחות בפארקים ללא דאגות ופחדים.

תאורת כבישים סולארית היא גם פופולרית במיוחד. מאחר ובהמון כבישים אין אפשרות להתחבר לרשת החשמל, תאורה סולארית פותרת כמה בעיות במכה אחת. תאורת כבישים סולארית גם יכולה לעזור במניעת תאונות ובכך להציל חיי אדם.

לבסוף, תאורה מסוג זה ניתן להציב גם בבתים פרטיים, בבתי עסק ובגינות צמודות. הן מאירות באור מספק ועוזרות לדיירי המקום.

 

פוסטים אחרונים

הצג הכל

×