תאורה סולארית? האם גם הישוב שלכם הצטרף למהפכה הירוקה?

הבנייה הירוקה, המודעות לאיכות הסביבה, ההתחממות הגלובלית והמהפכה הירוקה- רוצים להצטרף למאבק למען העתיד? בואו לשמוע הכל על תאורה סולארית ועל הדרכים שבה היא משפרת את העולם שלנו.

 

הקדמה-

במציאות של היום קיימות סביבתית ומודעות לנזקים בסביבה היא בגדר הגיון בריא. כולנו שומעים על ההתחממות הגלובלית, על הקרחונים הנמסים ועל החור באוזון אבל מה אנחנו כאנשים פרטיים עושים כדי לשפר את המצב. הקיימות הסביבתית והבנייה הירוקה הם דרך אחת שבה אנשים התחילו לקחת אחריות על החלק שלהם בהשפעה על הסביבה שלנו, הלוחות הסולאריים, מאגרי הגשמים, הבנייה הירוקה והמחזור הם כולם דוגמאות לדרכים שבהן אנחנו יכולים לתרום את חלקנו למאבק נגד נזקי הסביבה ההולכים והמחמירים. 

 

מהי תאורה סולארית?

תאורה סולארית היא שם כולל למוצרי תאורה שנטענים בצורה סולארית (מפיקים אנרגיה מהשמש). התאורה הסולארית היא בעצם מוצר בודד שמשלב בתוכו מנורה ולוח סולארי. את המנורות ניתן למצוא בשלל מוצרים כמו פנסי רחוב, פנסי גינה ואפילו במנורות לבית. התאורה הסולארית אינה תלויה בתשתיות חשמל, אינה צורכת אנרגיה מזהמת ומתקיימת בצורה עצמאית לחלוטין ממשאב טבעי שלא יגמר בקרוב. האנרגיה הסולארית היא בעצם אנרגיה שמופקת מקרני השמש ובעזרת מדע וחלקיקים ניתן להפוך את האנרגיה מהשמש לחשמל שבו אנחנו משתמשים ביום יום. על האנרגיה הסולארית בטח הכרתם כבר בלוחות הסולאריים שמותקנים על גגות, בדוד השמש שמחמם לכם את המים למקלחת ובעוד שלל מוצרים. 

תאורה סולארית בישוב

למה התאורה הסולארית מתאימה?

אחת מהמטרות העיקריות של התאורה הסולארית היא לנצל משאב קיים ובלתי מתכלה כמו השמש ובכך לחסוך במשאבים אחרים שנדרשים לייצור חשמל כמו דלק מאובנים או עצים. חשמל רגיל לרוב מיוצר בתחנות חשמל משלל חומרים שנשרפים לצורך הפקת אנרגיה- דלק, גז, עץ וכדומה. החומרים השונים מפזרים לסביבה שלל חומרים מזיקים במהלך תהליך השריפה, הם יקרים, מתכלים ודורשים מאמץ גדול להפקת חשמל. התאורה הסולארית היא עצמאית (לא דורשת תשתיות), ״חינמית״ מבחינת משאבים (קרני השמש) ולא מזהמת. מכל הסיבות האלו ישובים וערים החלו לשלב תאורה סולארית ברחובות, אם תסתובבו בתל אביב תוכלו לראות לא מעט פנסי רחוב עם פאנל סולארי בראשם- הפנסים האלו הם תאורה סולארית שחוסכת לעיר כסף ומפחיתה את זיהום הסביבה. 

 

לסיכום- איפה אפשר למצוא תאורה סולארית?

אם הצלחנו לשכנע אותכם וגם אתם רוצים לשלב תאורה סולארית במושב, ברחוב או בבית שלכם פנו אלינו להצעת מחיר. אנחנו מציעים מגוון רחב של תאורות סולאריות עם מוצרים כמו פרוז׳קטורים, תאורת גינה, תאורת רחוב ותאורת כבישים. היתרונות של התאורה הסולארית הם ברורים ולקוחות שלנו יכולים להעיד שהמוצרים איכותיים, השירות שלנו מקצועי והפנסים מחזירים את השקעתם מבחינת עלויות בזמן קצר. פנו אלינו בגל-אור עוד היום.

 

תאורת גני ילדים וגני משחקים

פוסטים אחרונים

הצג הכל

×