סוגי מנורות סולאריות

תאורה סולארית הפכה בשנים האחרונות לשימושית ביותר. צרכנים רבים בוחרים להשאיר בצד את נורות החשמל ולהחליפן בתאורה סולארית שמופעלת ללא צורך בחשמל וללא חוטים וכבלים. בשורות הבאות נציג בפניכם 3 סוגים של מנורות סולאריות שכדאי שתכירו.

עמודי תאורה

ישנו מגוון רחב של מנורות סולאריות שמאופיינות בעיצוב של עמודי תאורה. מנורות אלה מאופיינות באיכות ובנראות ברמה גבוהה. גוף התאורה בנוי מחומרים עמידים בפני קורוזיה, כך שניתן להציב אותן בגינה בימי החורף הגשומים ללא כל חשש.

המנורות שנמצאות בקטגוריה של עמודי תאורה נחשבות לעמידות ביותר גם בימי הקיץ החמים בזכות ציפוי הנירוסטה ששומר על גוף התאורה לאורך זמן רב. מנורות אלו בעלות מראה אלגנטי, עדין ומיוחד והן יכולות להאיר מעל 10 שעות רצופות בשעות הלילה. יתרון חשוב במנורות מסוג זה זו העובדה שיש להן מצב חיסכון בסוללה שמאפשר את הפעלת התאורה גם בימים שבהם אין שמש מלאה בשעות היום.

מנורה דו כיוונית

מנורות מסוג זה מאובזרות משני צדדיהן בתאורת לד בגוון לבן וחם. המנורות נתלות על הקיר וניתן להתקין אותן בקלות ובאופן עצמאי. גם במנורות אלו, גוף התאורה מספק 10 שעות תאורה בלילה. גם במנורות אלו יש מצב חיסכון בסוללה שמאפשר להפעיל את המנורות בלילה גם לאחר ימים חורפיים ומעוננים.

נורות פחם דקורטיביות

ניתן למצוא את נורות הפחם המוכרות גם בגרסה הסולארית (שנראית זהה לחלוטין לזו שעובדת על חשמל, לא תצליחו להבדיל בין השתיים). נורות הפחם הדקורטיביות ישרו תאורה חמימה וניתן להציב אותן בכל מקום ברחבי הבית ומחוצה לו. להלן כמה אזורים ברחבי הבית שבהם ניתן לתלות את המנורות הללו:

  • בסמוך לסככה
  • על פרגולה
  • בשרשרת תלייה מעוצבת בין עמודים

ניתן גם לעשות שימוש במנורות אלו ביציאה אל חיק הטבע, בלינה בחוף הים או בשדה וכו'.

אלו היו 3 סוגי המנורות הסולאריות שכדאי שתכירו. חשוב לציין כי באתר קיים מגוון רחב של מנורות בעיצובים שונים ומיוחדים ביותר, אנו מזמינים אתכם לעיין ולקרוא פרטים נוספים על תאורה סולארית. אנו בגל אור נשמח לעמוד לשירותכם לכל בקשה ושאלה.

פוסטים אחרונים

הצג הכל

×