נורות לד סולאריות

אנרגיה סולארית כבר ממזמן הפכה להיות העתיד של התאורה בארץ ובעולם. ניתן להציב אותה בבית, בגינה, וברחוב בעוד שאנו נהנים מחשבון חשמל מופחת משמעותית. אבל מהן בעצם נורות לד סולאריות ואיך הן עובדות?

אנרגיה סולארית בכללי היא זו שלוקחת את האנרגיה שלה מן השמש, ובכך מפיקה אור בהתאם לצורך. בעצם מדובר בצורת אנרגיה ירוקה שבריאה יותר לסביבה, ובכך מונעת הפקת חשמל מיותרת וכמובן חשבון חשמל גבוהה.

יתרונות תאורת לד סולארית

גם בלילה

אולי תשאלו – איך נורות לד סולאריות פועלות גם בלילה אם הם ניזונות מן השמש? – ובכן כשיש אור יום, נורות לד אלו בעצם אוגרות, ממש כמו סוללה, את האנרגיה שהן מקבלות מן השמש והיא נשמרת לשעות הלילה כאשר יש צורך באור.

עמידות

נורות לד סולאריות הן נהדרות כי הן בעצם משמשות אותנו כאמור לא רק בבית, אלא גם בגינה ובתור תאורת רחוב. לעומת נורות אחרות, נורות סולאריות בעצם עמידות בפני קורוזיה ואינן נהרסות במזג אוויר קיצוני כמו גשם ואפילו חום לוהט ובכך הן הופכות את ההשקעה שלנו למשתלמת גם לטווח ארוך.

היצע

לבסוף, נורות לד סולאריות מגיעות במגוון מאד גדול של עיצובים. משמע, נוכל להציב נורות מעוצבות בבית, נורות דו כיווניות בגינה, נורות בצבעים שונים בתור עיטור לחגיגה ועוד רבים. את כל אלו ועוד פתרונות מעוצבים וירוקים נוכל למצוא אצל גל אור תאורה סולארית, אשר הוקמה במיוחד כדיי לתת לכולנו פתרונות תאורה איכותיים, אך לא מזיקים.

לסיכום

תאורה סולארית היא העתיד של התאורה בעולם כולו. היא מאפשרת לנו לא רק להאיר את הבית, הגינה והרחוב, אלא גם לעשות זאת באופן מוזל וירוק. אם נחפש את פתרון התאורה הסולארית המושלם, נוכל למצוא אותו בגל אור תאורה סולארית.

פוסטים אחרונים

הצג הכל

×