כמה עולה להתקין תאורה סולארית בגינה?

תאורה סולארית היא הדבר החם הבא בישראל ובעולם כולו בשנים הקרובות.

תאורה סולארית עוזרת לנו לשמור על הסביבה ולחולל מהפכה ירוקה בתחום האנרגיה הסולארית וגופי התאורה בבית ובחוץ.

אז כמה עולה להתקין תאורה סולארית בבית? תאורה סולארית בגינה?

לא רבים מכירים את המבחר העצום שיש לסוגי התאורה הסולארית השונים והגדמים המהפכניים בתחום. החל מתאורה סולארית לגינה ולמרפסת, דרך פנסי רחוב ופאנלים סולאריים גדולים. אם חשוב לכם לעצב את הגינה שלכם כהלכה תוכלו לבחור מתוך מגוון גופים של תאורת גן סולארית, אשר משתלבים מבחינה אסתטית ונקייה במראה החצר שלכם ומעניקים תאורה ביתית ונעימה, בלי צורך להשתמש בחשמל.

תאורה סולארית לגינה:

כפי שפירטנו בתחילת המאמר, קיים מבחר גדול של גופי תאורה המתאימים לגינה. החל משרשראות לדים סולאריות, דרך מנורות, עמודונים, ספוטים ונורות צמודות קרקע, כל אלו יוכלו לקשט את הגינה שלכם בצורה אסתטית ונעימה וללא שימוש בחשמל.

פרוג'קטורים סולארים:

אם ברצונכם להאיר את החצר או המרפסת בצורה יותר מאסיבית, תוכלו לבחור פרוג'קטורים סולארים שיספקו תאורה חזקה מאוד ללא שימוש בחשמל.

תאורת רחוב:

אם אתם בעלי עסק כגון גן אירועים או זקוקים לתאורה מאסיבית וחזקה על שטח גדול כגון פארק, כביש, שביל, חניון או רחוב, קיימים מגוון גופי תאורה המתאימים להארת שטחים גדולים.

כמה עולה התקנת תאורה סולארית?

 

משום שמדובר בהתקנה פשוטה במיוחד, מחיר של התקנת תאורה סולארית יכול להיות נמוך למדי אם לא אפסי. צוותי שירות מקצועיים בפריסה ארצית יוכלו להגיע לכל מקום בארץ בתיאום מראש על מנת להבטיח התקנה בטיחותית, יעילה, מהירה וזולה של גופי התאורה הסולארית המבוקשים. אם מדובר בגופי תאורה קטנים המתאימים לחצר הביתית, תוכלו לעשות זאת בעצמכם ולא תצטרכו להיעזר בשירותיו של צוות התקנה, כך שתחסכו עלות של התקנת התאורה. כך למשל צוותנו פועלים בכל הארץ ורבים נוספים כמוהם.

כנסו למבחר הדגמים החדשים של גל אור תאורה סולארית בחנות האון ליין שלנו

פוסטים אחרונים

הצג הכל

×