יתרונות התאורה הסולארית

בראש ובראשונה והכי חשוב, תאורה סולארית הינה בטיחותית – אין סכנת התחשמלות לא מגוף התאורה עצמו ולא מחוטי חשמל. יתרון זה הינו יתרון משמעותי מאוד לביטחון האזרחים.

א ק ו ל ו ג י – פתרון תאורה סולרית הוא פתרון ירוק, שחוסך שימוש בחשמל וסוללות שיזרקו לפח בסוף דרכן. כאשר אנחנו מעצבים את תאורת הגינה עם תאורה סולרית אנחנו לא צריכים להתאים את מיקום גופי התאורה לנקודות החשמל הקיימות בגינה. ורגע, גם אין צורך לערוך ראיונות לאנשי מקצוע להקמת רשת חשמלית בחצר. התקנת גופי התאורה הסולריים פשוטה ביותר ולא נדרש איש מקצוע להפעלתם.

עד-כאן, ארבעת היתרונות שהועלו בעצם חוסכים מאיתנו באלגן, שיפוצים, מחויבויות, לכלוך וכל מה שבא יחד עם זה, שלא לדבר על לחצים ולוחות זמנים או יותר נכון אי עמידה בלוחות זמנים…. לא, אנחנו נעצור כאן ונמשיך עם יתרונות נוספים:הגופים ניתנים להזזה ממקום למקום, כך שאפשר לשנות את העיצוב כמה ומתי שרוצים, בין אם השינוי הוא עיצוב מחדש של כל הגינה והתאורה שבה ואפילו שינוי לערב ישיבה אחד שברצוננו להגדיל את התאורה במקום.

גופי התאורה הסולרית הינם גופים עמידים וקיימים גם גופים קלים במשקלם, כך שאפשר לקחת אותם איתנו לבילוי לילי מחוץ לבית ואחר-כך להחזיר אותם למקומם בגינה בלי שאף אחד ירגיש ששינינו משהו בגינה…ללכת לישון ולשכוח לכבות את האור – אחד מהיתרונות הבולטים בעיניי וגם היתרון שלא צריך להוסיף לא שום הסבר, אלא רק קולות אנחה!!לסיום, נתייחס לבעלי הדירות – אדניות צמחיה, תבלינים ואפילו צמחיה פראית יכולים להיות חלק מנחלתכם ולהוסיף צבע וחיים לסלון, מטבח וכמובן למרפסת. תאורה סולרית בהתייחס ליתרונות שלה בעצם מאפשרת שילוב של תאורה באדניות בגדלים שונים ולא רק בחצר וגופי התאורה המפוסלים שהינם בעצם קישוט יכולים להוסיף לאווירה המתאימה גם בתוך הבית ולא רק מחוצה לו.

לסיכום, תאורה סולרית הינה עמידה, פשוטה ליישום והפעלה, מיוחדת ובטיחותית.

למגוון דגמי החנות לחצו כאן- תאורה סולארית לגינה

פוסטים אחרונים

הצג הכל

×