איך פועלת תאורה סולארית לגינה?

מדובר בשאלה נפוצה ביותר. מהסיבה הפשוטה שתאורה סולארית אינה מחוברת לחשמל, כך שעבור רבים מדובר במצב שאינו ברור. כדי שהתאורה הסולארית לגינה תפעל, צריך להניח את התאורה הנבחרת (פרוז'קטור, מנורת גינה ועוד) במקום שהנבחר בגינה שלכם. חשוב מאוד לבדוק שיש שמש ישירה על התאורה שבחרתם ועדיף לכמה שיותר זמן במהלך היום.

למה צריך לדאוג שתהיה שמש ישירה על התאורה?

שאלה טובה. תאורה סולארית לגינה מופעלת באמצעות מערכת סולארית, כזו שיש לה קולטנים שקולטים את קרני השמש. המערכת ממירה את קרניים אלו לאנרגיה וזו נאגרת בתוך סוללות במהלך היום ועד שעות הלילה. האנרגיה שנטענה במהלך היום יכולה לספק תאורה בשעות שבהן תבחרו שהיא תפעל. כאשר מסתכלים על הטווח הארוך, מדובר בחיסכון עצום בצריכת חשמל שבא לידי ביטוי גם בפן הכלכלי.

תאורה סולארית לגינה מאפשרת לחסוך הוצאות בחשמל? אכן. במקום שתחברו את הפרוז'קטורים או המנורות שבחצר שלכם לחשמל, אתם יכולים להמיר אותם לתאורה סולארית. אם תרכשו במקומם מוצרי תאורה סולארית לגינה, תוכלו לחסוך בהוצאות חשמל בכל הכרוך לתאורת הגינה. אם אתם מדליקים את תאורת הגינה שלכם מידי ערב לכל שעות הלילה, כדאי שתשקלו רכישה של תאורה סולארית כדי לחסוך בהוצאות. אנו מזכירים רק לבדוק, לאחר הקניה, כי מקמתם את התאורה הסולארית במקום שבו יש שמש.

למעבר להיצע ומגוון התאורה סולארית שחברת גל-אור מציע לחצו על הלינק הבא- חנות תאורה סולארית גל אור

פוסטים אחרונים

הצג הכל

×